Ofisimiz

Cevatpaşa Aile Sağlığı Merkezi

E-Posta Adresi

info@caheder.com

Telefon

+90 505 251 4915

DUYURULAR

İstanbul AHD Çanakkaleyi Ziyaret Etti

Son zamanlarda, zengin bilimsel programlarıyla yoğun akademiler düzenleyerek, aile hekimlerinin bilgilerinin güncellenmesi adına çalışmalar yapan İSTAHED, bu kez de üyelerin sosyalleşmesi adına ”Çanakkale Gezisi” düzenlemiştir.

Geçtiğimiz hafta sonu 7-8 Nisan tarihlerinde İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri ve İSTAHED üyelerimiz, dünya tarihinin en kanlı savaşına sahne olan Çanakkale ilimize gezi düzenlemiş, tarihin o hüzünlü hikayelerle dolu havasını yeniden soluyarak, şehitlerimizi bir kez daha anmıştır.

Anadolu ve Avrupa Yakası’ ndan belirli noktalardan geziye katılımcılar 7 Nisan Cumartesi alınmış, Çanakkale’ ye doğru yola çıkılmıştır.

Rehber eşliğinde, savaşın en çetin geçtiği yerler, anıtlık ve şehit mezarları, Mustafa Kemal Atatürk’ ün karargahı ziyaret edilmiştir.1 gece Geyikli’de konaklanılmış, 08.04.2018 Pazar günü Bozcaada da gezilerek, İstanbul’ a dönülmüştür.

Manevi açıdan önemli olan ”Çanakkale Gezisi” ile üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz bu ilk sosyal geziyle,yoğun aile hekimliği gündeminden, kalabalık polikliniklerden bir nebze de olsa uzaklaşılmış, üyelerimizin aileleriyle, birbirleriyle tanışarak büyük bir aile olmanın hep birlikte farkına varılmıştır.
® Okunma 493    🗓 16.04.2018

İletişim Bilgileri

Cevatpaşa Aile Sağlığı Merkezi

+90 505 251 4915

info@caheder.com

ÇAHEDER